Psia Planeta

Tutaj każdy pies czuje się jak w niebie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-04-13 16:44:09

 Alex

Dowódca wszystkich psów

Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 1674
Punktów :   
WWW

Konkurs na Moda

Tutaj odbędzie się konkurs na moderatora forum. Tytuł jednak myli: jeśli adminki się nie zdecydują, zostaną dodane dwie rangi moderatorów.
Jury:
- Alex
- Sierra
Kandydaci:
- na razie brak
Wymagania:
- musisz być aktywnym użytkownikiem na forum
- posty estetyczne i w miarę stylistyczne
- nie nawinął ci się po drodze żaden punkt minusowy

Co trzeba zrobić?
- napisz, czy chcesz moderować całe forum czy ogólny dział.
- napisz, co być zmienił np. w sprawie użytkowników i ich praw.
- Czekaj c:
Najlepsi użytkownicy zostaną modami c:


Battler Ushiromiya <3 Beatrice Ushiromiya <3 Winston Chu <3 Pani Chu <3 Wei Shen <3 Jackie <3 Szalony Kapelusznik <3 Gin <3 Riki <3 Mion Sonozaki <3 Keiichi Maebara <3
Moc Moc i Tiki Taka rlz.
When you walk, hold you head straight, don't be afraid of the dark. The end of stone is a gold sky. Sweet song of the love. Walk on, freedom wind. Walk on freedom rain. Now your dreams it's taste of blood. Walk on... walk on.. with hope in your heart. And you'll never walk alone. YOU'LL. NEVER. WALK. ALONE''
~ Steven Gerrard, Liverpool

Offline

 

#2 2013-04-13 18:11:48

 Skeet

Nikt mu nie podskoczy

32938397
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 655
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na Moda

Chciałbym spróbować swoich sił w roli moderatora całego tego forum. Wiem, że może nie wykazuję się zbytnio duża aktywnością i nie piszę często postów, ale staram się wszystko nadrabiać jak najszybciej jak to możliwe. To czy zostanę moderatorem, to już zależy od was.

Teraz przejdę do spraw forumowych. Chciałbym zmienić, a raczej zaproponwać:

1. Dział z "Pomocą", dlaczego? Jakby miał ktoś błąd związany z forum, to mógłby napisać w odpowiednim dziale swój problem, a inni by mu pomogli.
2. Przydałby się jeszcze dział z pomysłami na rozbudowanie forum. Użytkownicy mogliby pisać swoje propozycje, a admini mogliby je rozpatrzeć i dyskutować na temat tych pomysłów. (Nie wiem czy już jest taki dział, nie zauważyłem. Jeśli już takowy jest, to przepraszam)
3. Może jeszcze jakieś działy z zabawami? Nie wiem, zawsze jakieś gry urozmaicają forum.

Nic więcej na razie nie przychodzi mi do głowy. Forum jest ładnie rozbudowane dotychczas, przyznaję

Tylko jeszcze jedna sprawa...

http://2.bp.blogspot.com/-01AP0myPQEw/UWmDA1squxI/AAAAAAAAA6o/XQDtg-BPhI8/s1600/Galeria.png

Czy tutaj koniecznie muszą być rysunki? Albowiem nie wszyscy mogą posiadać talent do rysowania, bo ja np. nie umiem rysować zbyt dobrze, lecz graficzne prace idą mi całkiem, całkiem. Więc można zatem prezenetować tam prace graficzne?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i czekam na rozpatrzenie


http://4.bp.blogspot.com/-Gi95oDUD9dY/UajlVA9AFPI/AAAAAAAABCg/Nklduci9bsE/s1600/CMPunk.png

Offline

 

#3 2013-04-13 18:20:00

 Alex

Dowódca wszystkich psów

Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 1674
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na Moda

Tak na marginesie: działy z zabawami w toku, czasami taka chwilka na zrobienie forum jest bardzo ważna, i np. nie mam czasu i robię jedno forum na 2 dni.


Battler Ushiromiya <3 Beatrice Ushiromiya <3 Winston Chu <3 Pani Chu <3 Wei Shen <3 Jackie <3 Szalony Kapelusznik <3 Gin <3 Riki <3 Mion Sonozaki <3 Keiichi Maebara <3
Moc Moc i Tiki Taka rlz.
When you walk, hold you head straight, don't be afraid of the dark. The end of stone is a gold sky. Sweet song of the love. Walk on, freedom wind. Walk on freedom rain. Now your dreams it's taste of blood. Walk on... walk on.. with hope in your heart. And you'll never walk alone. YOU'LL. NEVER. WALK. ALONE''
~ Steven Gerrard, Liverpool

Offline

 

#4 2013-04-13 18:24:23

 Skeet

Nikt mu nie podskoczy

32938397
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 655
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na Moda

Rozumiem, bo sam kiedyś zakładałem forum w serwisie pun.pl, więc to nie są łatwe sprawy


http://4.bp.blogspot.com/-Gi95oDUD9dY/UajlVA9AFPI/AAAAAAAABCg/Nklduci9bsE/s1600/CMPunk.png

Offline

 

#5 2013-04-13 19:00:18

 Megan

Moderator

Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 487
Punktów :   

Re: Konkurs na Moda

Cześć C:

Chciałabym moderować całe forum, ponieważ udzielam się w większości tematów ^^
Staram się na forum przebywać dużo, piszę dużo postów, które moim zdaniem wyglądają w miarę estetycznie.

Zmiany/Ulepszenia:
1)Dodałabym 'Konkursy i zabawy' w dziale 'Inne'. W takim dziale byłby wątek z żartami, różnymi zabawami i wieloma ciekawymi rzeczami.
2)Pilnowałabym kultury i estetyczności, nie chciałabym by w postach i na Chatcie przeklinano i zachowano się niekulturalnie.
3)Dbałabym o to, by użytkownicy nie wyzywali się.
4)Na forum byłabym codziennie, zawsze do dyspozycji Adminów i użytkowników. Chętnie pomagałabym nowym graczom i tłumaczyła co mają zrobić na sam początek.
5)Organizowałabym konkursy (za zgodą Adminów). Byłyby to konkursy na np. najlepszy wiersz, najładniejszy rysunek, najciekawsze opowiadanie lub po prostu konkurs wiedzy na temat forum.
6)Wprowadziłabym ostrzeżenia dla użytkowników. Takie jakby koła ratunkowe. Np. gdybyś jakiś użytkownik zachowywałby się niekulturalnie (przeklinał, wyzywał, naśmiewał się z innych) dostałby ostrzeżenie. Ostrzeżenia Admini i Moderatorzy zapisywaliby w wątku na ten temat, gdyby jakiś użytkownik przekroczył liczbę 3 lub 5 (do uzgodnienia) ostrzeżeń, dostałby bana na godzinę, dzień, itp. Zależnie od jego zachowania.
7)W RP pojawiłoby się więcej ciekawych miejsc (rozbudowanie różnych Ziem).
8)W temacie 'Sprawy' moglibyśmy zrobić wątek o forum. Użytkownicy wyrażali by opinie na temat forum i mówili co można poprawić.

Napracowałam się na tymi argumentami ^^'


http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2013/040/c/8/sygnatura__1_by_balonowa56-d5uc48u.png

Offline

 

#6 2013-04-13 19:02:49

 Alex

Dowódca wszystkich psów

Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 1674
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na Moda

O Wow.
Twoja kandydatura jest zadziwiająca! Miałam nadzieję na taką i taką dostałam c: Pewnie zostaniesz moderatorem c:


Battler Ushiromiya <3 Beatrice Ushiromiya <3 Winston Chu <3 Pani Chu <3 Wei Shen <3 Jackie <3 Szalony Kapelusznik <3 Gin <3 Riki <3 Mion Sonozaki <3 Keiichi Maebara <3
Moc Moc i Tiki Taka rlz.
When you walk, hold you head straight, don't be afraid of the dark. The end of stone is a gold sky. Sweet song of the love. Walk on, freedom wind. Walk on freedom rain. Now your dreams it's taste of blood. Walk on... walk on.. with hope in your heart. And you'll never walk alone. YOU'LL. NEVER. WALK. ALONE''
~ Steven Gerrard, Liverpool

Offline

 

#7 2013-04-13 19:13:35

 Sierra

Dowódca wszystkich psów

Skąd: Dark Forest
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 446
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na Moda

Hm.. Bardzo dobre... ^^
Ciekawe argumenty!


Duszą i sercem! Duszą i ciałem! Zawsze przy naleśnikach!

Offline

 

#8 2013-04-13 19:17:54

Larsonpl

Omega

Zarejestrowany: 2013-04-09
Posty: 169
Punktów :   

Re: Konkurs na Moda

bardzo dobrze ci poszło ^^

Offline

 

#9 2013-04-18 19:12:35

Nick

Discord

Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 290
Punktów :   

Re: Konkurs na Moda

Chciałabym moderować całe forum, mam już doświadczenie jeżeli chodzi o forum.
Zwykle przebywam na forum długo ale nie zawsze mogę.

Zmiany/ulepszenia:
1) Temat w którym możemy się podzielić swoimi zainteresowaniami.
2) Temat do gadania o wszystkim i o niczym.
3) Tło związane z RPG/psami itp.
4) Plany (np. ktoś przedstawia plan jaki może będzie się dziać na RPG i głosowanie, kto na tak, kto na nie.)
5) Próbowałabym aby nie było za dużo kłótni, wyzwisk itp.
6) Temat specjalnie o to aby napisać że ktoś złamał regulamin.
7) Coś typu streszczeń.

To tyle ode mnie.


http://stream1.gifsoup.com/view2/4637881/lady-and-tramp-buster-o.gif

Offline

 

#10 2013-04-19 20:47:42

 Alex

Dowódca wszystkich psów

Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 1674
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na Moda

Trudny wybór, ale ogłaszam adminami Nicka i Megan
Do Skeeta: jeśli już coś, to spróbuj w następnym roku, nie wybrałam cię tylko dlatego, że Nick ma doświadczenie, a Megan miała miejsce już zajęte c:


Battler Ushiromiya <3 Beatrice Ushiromiya <3 Winston Chu <3 Pani Chu <3 Wei Shen <3 Jackie <3 Szalony Kapelusznik <3 Gin <3 Riki <3 Mion Sonozaki <3 Keiichi Maebara <3
Moc Moc i Tiki Taka rlz.
When you walk, hold you head straight, don't be afraid of the dark. The end of stone is a gold sky. Sweet song of the love. Walk on, freedom wind. Walk on freedom rain. Now your dreams it's taste of blood. Walk on... walk on.. with hope in your heart. And you'll never walk alone. YOU'LL. NEVER. WALK. ALONE''
~ Steven Gerrard, Liverpool

Offline

 

#11 2013-04-19 21:10:11

 Skeet

Nikt mu nie podskoczy

32938397
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 655
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na Moda

Chyba "moderatorami"

Gratuluję :]


http://4.bp.blogspot.com/-Gi95oDUD9dY/UajlVA9AFPI/AAAAAAAABCg/Nklduci9bsE/s1600/CMPunk.png

Offline

 

#12 2013-04-19 21:23:03

 Alex

Dowódca wszystkich psów

Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 1674
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs na Moda

Kurrr, sorry XD


Battler Ushiromiya <3 Beatrice Ushiromiya <3 Winston Chu <3 Pani Chu <3 Wei Shen <3 Jackie <3 Szalony Kapelusznik <3 Gin <3 Riki <3 Mion Sonozaki <3 Keiichi Maebara <3
Moc Moc i Tiki Taka rlz.
When you walk, hold you head straight, don't be afraid of the dark. The end of stone is a gold sky. Sweet song of the love. Walk on, freedom wind. Walk on freedom rain. Now your dreams it's taste of blood. Walk on... walk on.. with hope in your heart. And you'll never walk alone. YOU'LL. NEVER. WALK. ALONE''
~ Steven Gerrard, Liverpool

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.graficiarze.pun.pl www.minecraftplx1.pun.pl www.freciochy.pun.pl www.blazers.pun.pl www.sbt.pun.pl