Psia Planeta

Tutaj każdy pies czuje się jak w niebie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2013-04-21 14:08:24

Larsonpl

Omega

Zarejestrowany: 2013-04-09
Posty: 169
Punktów :   

Re: ''Największy skarb''

YAY przetrwali
Fang się zakochał
Elizabeth... Niech nie przetrwa >D

Offline

 

#17 2013-05-18 15:48:10

 Alex

Dowódca wszystkich psów

Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 1674
Punktów :   
WWW

Re: ''Największy skarb''

Największy Skarb IV cz 2
Oczami Fanga

    Jakie nowości u mnie? A takie, że spotykam się z fajną dziewczyną. Bardzo podobna do mojej ciotki... meh, wspominki zachowam na później. Irma jest zupełnym przeciwieństwem ciotki. Elizabeth była fałszywa, wredna i wiecznie kłamiąca. Irma jest otwarta, miła i zawsze szczera. Łączy je tylko wygląd i nic innego. Mam nadzieję, że nigdy, przenigdy moja okropna ciotka nie wróci. Chociaż moja mama się w tym ze mną nie zgadza i chce dać każdemy drugą szansę. O nie nie nie! Jeśli będę miał dzieci wychowam je tak, że jeśli ktoś zrobił coś bardzo złego, to może go czekać tylko kara. Tak wychowam dzieci.
    Wybrałem się do Irmy. Oczywiście przy wyjściu złapała mnie mama.
- Hej, a ty gdzie się wybierasz? - zachichotała.
Nie wiedziałem co powiedzieć.
- Mamo, muszę iść, umówiłem się z Irmą. - powiedziałem uchylając się od łapy mamy.
Usmiechnęła się.
- No dobrze, idź mój mału mężczyzno.
Pobiegłem wesoły dobrze znaną drogą. Potrafiłbym ją odszukać z zamkniętymi oczami. Irma nie mieszkała daleko. Na całe szczęście.
- Hej Fang! - krzyknęła
- Hej.
Podeszła do mnie i polizała mnie po pysku.
- Gdzie dzisiaj idziemy?
- Gdziekolwiek chcesz.
Irma ruszyła drogą w stronę wodospadu.

                                                                                                       ***
Nie dziwię się, że Irma lubi wodospad. To jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Mocna zieleń, czysta woda i pełno śpiewających ptaków. Raj na ziemi. Irma usiadła nad brzegiem, ja usiadłem koło niej.
- Ach, piękne miejsce... - westchnęła.
- Mhm... - nie wiedziałem o czym mówić.
Przez chwilę panowała niezręczna cisza.
- Masz na oku partnerkę? - zapytała. - W końcu niedługo wkraczasz w dorosłość.
Zmieszałem się. W końcu miałem Irmę, ale jeszcze jedna nieudolnie próbowała o mnie zawalczyć. Nazywała się ona Cira. Była seterką angielską. Może i była ładna, ale w Irmie było coś przyciągającego, czego Cira nie miała. Cira mogła być dla mnie tylko przyjaciółką.
- A wiesz - zacząłem - mam jedną na oku.
- Kto to?
- To ty. - zachichotałem.
Na wiosnę następnego roku pobraliśmy się.


Battler Ushiromiya <3 Beatrice Ushiromiya <3 Winston Chu <3 Pani Chu <3 Wei Shen <3 Jackie <3 Szalony Kapelusznik <3 Gin <3 Riki <3 Mion Sonozaki <3 Keiichi Maebara <3
Moc Moc i Tiki Taka rlz.
When you walk, hold you head straight, don't be afraid of the dark. The end of stone is a gold sky. Sweet song of the love. Walk on, freedom wind. Walk on freedom rain. Now your dreams it's taste of blood. Walk on... walk on.. with hope in your heart. And you'll never walk alone. YOU'LL. NEVER. WALK. ALONE''
~ Steven Gerrard, Liverpool

Offline

 

#18 2013-05-24 13:52:01

Larsonpl

Omega

Zarejestrowany: 2013-04-09
Posty: 169
Punktów :   

Re: ''Największy skarb''

ślub
bardzo fajne ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszekonomiczny.pun.pl www.serwery-emergency4.pun.pl www.stara-gwardia.pun.pl www.gornictwo.pun.pl www.fbgaming.pun.pl